Криптовалюта — це новий і захоплюючий спосіб думати про гроші. Але експерти стверджують, що першим і найважливішим кроком є ознайомлення з цими новими цифровими валютами і технологіями, які вони використовують, щоб ви могли зрозуміти ризики і вигоди. У цій статті ми розглянемо особливості інвестування в криптовалюту і ті фактори, про які вам слід знати.

Що потрібно враховувати перед інвестуванням у криптовалюту

Інвестування в криптовалюти є дуже спекулятивним. Попри історії про те, як інвестори заробляють мільйони, вкладення коштів у невідповідний момент може призвести до швидких та екстремальних втрат. Хоча шанс розбагатіти, інвестуючи в криптовалюти, дуже великий, важливо розуміти особливості криптовалют. Перш за все, цей ринок надзвичайно волатильний. Актив, який може так швидко зростати, також схильний до настільки ж сильних падінь. Навіть надійна криптовалютна біржа, така як https://www.bybit.com/kk-KZ/, не може вас повністю застрахувати від ризиків, якщо ви шукаєте інформацію про те, як шортити біткоіни, і приймаєте торгові рішення, будучи не готовим.

Ще один ризик: на відміну від інших ринків, майбутнє регулювання криптовалют невизначене. Серед країн, де дозволено більш-менш вільне використання біткоїна, можна назвати США, Канаду та Австралію. Сальвадор навіть прийняв біткоін як законний платіжний засіб. Однак інші країни, такі як Південна Корея, просувають обмежувальне регулювання криптовалют, а Китай, по суті, заборонив криптовалюти. Навіть у США нове законодавство націлене на оподаткування криптоінвестицій.

Криптовалюти задумувалися як одиниця обміну, але сьогодні лише деякі підприємства приймають криптовалюту як форму оплати. Прихильники криптовалют підтримують їхню корисність для широкого економічного використання, але це прийняття може зайняти час, оскільки регулятори в усьому світі критично ставляться до цифрового активу. Розрахувати внутрішню вартість криптовалюти може бути складніше, ніж для компанії, що торгується публічно, але вивчення цього активу і того, як він працює, може допомогти вам запобігти інвестуванню на піку. Набуваючи галузевих знань і розвиваючи розуміння ринку цифрових валют, ви станете більш освіченим криптовалютним інвестором.

Як заробити гроші на криптовалюті

Існує кілька способів, за допомогою яких інвестори можуть збільшити вартість своїх активів і отримати прибуток при інвестуванні в криптовалюту. З криптовалютою ви можете отримати більше прибутку, ніж з іншими традиційними активами. Перший метод, на який варто звернути увагу, — стейкінг. Стейкінг дає змогу вам отримувати дохід з вашої криптовалюти, беручи участь у мережі цього активу. 

Коли ви робите стейкінг на свою криптовалюту, ви робите блокчейн, що лежить в основі цього активу, безпечнішим і ефективнішим. А в обмін ви отримуєте винагороду у вигляді більшої кількості активів з мережі, як дохід, який ви отримуєте з ощадного рахунку. В цьому вам можуть допомогти деякі біржі, такі як ця https://www.bybit.com/uk-UA/.