Електронні торги з землею не такіскалдні, як могло б здатися.  Пропозиція є привабливою, оскільки саме тут ви можете придбати як приватні, так і не приватні приміщення за найвигіднішими цінами.  Крім того, всі тендери проводяться прозоро і відповідно до чинного законодавства.  Наприклад, через угоду закріпити підлегле майно нескладно.  Також, ви гарантовано захистите себе від усіх небезпек, враховуючи те, що продавці повністю підтверджені і не мають «сумнівної» історії.

Швидка покупка землі з легкими угодами

Структура електронних угод УУБ була вперше представлена декілька років тому.  Завдяки базовій та розумній структурі адміністрування та вільному доступу для зручності всіх членів вони швидко набули суспільної впевненості.  Сьогодні ви можете придбати все, від праски до першокласної землі в центрі Києва. За декілька років, УУБ отримав виручку більше 5 мільярдів гривень.

Ще одна важлива сприятлива умова для відкритих угод – це підвищення розумної ринкової оцінки.  Землю, яку можна купити через УУБ, найчастіше можна купити за її справжньою вартістю, а не за тією ціною, яка фігурує в рекламі.

Через УУБ потенційні покупці можуть купувати приватні, та не приватні землі, гарантовані державою, найближчими урядами або окремими особами.  І бізнесмени, і звичайні жителі можуть купувати землю на УУБ. 

Часто вартість величезної пропозиції зменшується в кілька разів при повторній угоді, що може бути вражаючим початком для підтримки бізнесу або зміни повсякденного середовища.

Біржа держмайна України УУБпродає землю за вигідними умовами.  Початкова вартість становить 2,5 тисячі гривень, проте найдорожча земля за весь час існування ДП «УУБ» була продана через сайт Української універсальної біржі за 800 мільйонів гривень.

Звичайна купівля майна або землі має безліч ризиків, зокрема, відсутність посередників.  Вам не треба більше боятися, що вас обмануть шахраї. Щоб купити землю, зареєстровану на УУБ, вам просто потрібно зареєструватися на сайті Української універсальної біржі.

Звертаючись до профільних експертів УУБ, Ви отримаєте вчасну допомогу.  Індивідуальний консультант з радістю відповість на всі запити, допоможе зареєструватися на сайті і допоможе запам’ятати угоду, вірну формі.

Зайдіть на сайт і дізнайтеся більше: uub.in.ua