Якщо вам необхідно зняти приміщення в оренду, то в першу чергу слід звернути увагу на систему «Прозорро. Продажі ». Великий асортимент пропозицій допомагає учасникам проекту підібрати оптимальний варіант за вигідними умовами. При цьому, скористатися унікальними пропозиціями зможуть всі учасники, які пройшли процедуру реєстрації. Нерухомість може бути використана в якості житлового приміщення, або для оренди під бізнес. На платформі немає обмежень для фізичних або юридичних осіб, умов для всіх рівні. Ознайомитися з порядком проведення торгів з питань оренди нерухомості можна на сайті https://www.uub.com.ua/rus/prozorro/sale/orenda-neruhomosti/.

Відкритий варіант проведення реалізації нерухомості під оренду — це не тільки вигідно, але і ще і просто для користування. Учасникам платформи слід всього лише пройти процедуру реєстрації, і ввести базові персональні дані, і отримувати інформацію про актуальні торгах. Після того, як клієнт сервісу дізнався про чергове аукціоні, він може запропонувати свою ціну за угодою. Підсумки підводяться на анонімній основі, тобто вибирається учасник, який запропонує максимально вигідну вартість. Крім того, за процедурою проведення торгів може спостерігати кожен бажаючий, і навіть уповноважені органи, які проводять контроль за чесністю та легальністю проведення торгів.

На платформі так само можна реалізувати виставлене майно за вигідною вартості і прозорих умов. Кожен торг проходить у відкритому порядку, тому немає можливості хоч якось вплинути на хід чергового аукціону. Крім того, порядок проведення простий, все проходить по налагодженій системі, щоб контролювати кожен процес для досягнення повної прозорості та неупередженості.