Браслет Pandora — головний предмет гордості своєї власниці.

Історія унікальних браслетів від бренду зародилася набагато раніше того моменту, коли П’єр Еніволдсен, засновник компанії, вирішив подарувати дружині оригінальний подарунок. Засновнику ювелірного бренду вдалося привнести в браслети особливий сенс. По закінченню часу срібні браслети Пандора знайшли серйозну популярність серед представниць слабкої статі різного віку. Із допомогою унікальних намистина, застосовуваних для браслетів, у дівчат є унікальна можливість створювати для себе індивідуальні вироби, які підкреслять особистий стиль.

Ціна на прикраси Пандора в Україні цілком доступна для більшості людей, купити можна на сайті https://pandora.kiev.ua/ua/bracelets. Вартість на браслети є трохи більше порівняно з звичайними срібними виробами, однак значно дешевше, якщо порівняти з брендовими елітними прикрасами. 

Браслети Pandora, основні види До здійснення покупки браслета буде корисно ознайомитися з їх видами. Одним з самих відомих став класичний браслет, який виконаний в плетінні. Але враховуйте то, що він володіє певними нюансами. В моделі передбачається замок. Присутні барильця з фірмової написом Pandora, а також різні компоненти з камінчиками, які елегантно гармоніюють з намистин, при цьому прекрасно виглядають як самостійних прикрас. У колекції присутні браслети, зроблені в вигляді гладкого цельнолитого кільця. Їх відмінністю можуть бути також замочки, але їх заслужена слава залежатиме від нанесеної на основу гравіювання ювеліром. 

Щира напис буде завжди нагадувати власнику прикрас про теплих почуттях. Не менш витонченим прикрасою є відкритий браслет трансформер. У ньому присутні змінні заглушки і силіконові роздільники, з допомогою яких фіксуються намистинки. Цей вид виробів буде оригінально виглядати як самостійне прикраса. При цьому він поєднується з намистин з колекції Moments. Молоде покоління вибирає шкіряні браслети Пандора.

 В їх основу включені повністю натуральні матеріали. Даний браслет закривається надійної срібною застібкою. Браслети Пандора виконуються з гладкою текстурою. Вибір буде залежати від тематики присутніх намистин.