Не дивлячись на те, що відкриті тендери доступні всім компаніям без виключення, невиконання навіть мінімальних умов може стати реальною причиною для відмови в участі. Наявність чітких вимог до учасників – це те, що повинно бути присутнє в описі до самого тендеру. Відповідно, всі потенційні учасники повинні чітко розуміти, що від них вимагається та як їм спробувати свої сили в виконанні державних замовлень.

Перш за все, вам потрібно обрати електронний майданчик, який буде акредитивний в системі ProZorro. Враховуючи кількість таких сервісів, зробити це не так важко. Ознайомитися з повним переліком таких майданчиків ви можете, якщо перейдете на сам сайт і в відповідному розділі ознайомитися з сервісами-партнерами

Українська універсальна біржа – це один з тих сервісів, що може гарантувати прозорість всіх операцій. Вам лише залишається перейти на сайт tender.uub.com.ua та особисто в цьому впевнитися.

Які документи потрібно подавати для участі в тендері

Почати варто з того, що сам процес заповнення та відправки заявки – це те, чому дійсно потрібно приділяти увагу. Ваше завдання – це оформити все максимально точно й відправити в точно зазначений термін. Одна з серйозних помилок фірм-новачків – це неправильне оформлення заявки або ж її невчасна відправка.

Важливо, приділяти особливу увагу збору документації. Зазвичай, мова йде про самий стандартний пакет документів, до якого входять:

  • Детальний опис наданої документації з завіренням та підписом;
  • Список осіб, які мають право діяти від імені постачальника послуг;
  • Довідка, яка підтверджує, що компанія, яка хоче взяти участь в тендері, немає ніяких боргів та обов’язкових внесків, які повинні сплачуватися на регулярній основі;
  • Звіт про прибуток та затрати компанії за певний часовий відрізок. Важливо, щоб вони були завірені відповідними податковими органами;
  • Сама заявка з внесенням всіх даних та завірена підписом та печаткою.

Варто розуміти, що не завжди так просто зібрати всі ці документи, особливо коли вимагаються ще якісь додаткові ліцензії та сертифікати. Тому, цим потрібно починати займатися зарані й не тягнути до останнього моменту. 

Робити це потрібно тому, що невчасна подача заявки на участь в тендері – це серйозний привід для того, щоб отримати відмову.