Було прийнято рішення, проводити торги арештованого майна банків онлайн. Пов’язано це з тим, що до 2015 року дані процеси не були достатньо ефективними і чесними. Укладалися договори за закритими дверима, ціна була знижена на користь певної сторони, що не приносить ніякого доходу. Саме з цієї причини, Міністерство юстиції України, вирішили зробити цей процес більш зручним та відкритим. Однак цього не відбулося, адже зважаючи на те, що вона являється монополістом, дана система не забезпечувала повної прозорості ринку. Тому з 2020 року був прийняти новий наказ, приєднати дану процедуру до системи Прозорро.Продажі. Всі торги відбувають в онлайн режимі, відкрито і без корупції.

Реалізація арештованого майна банків на Prozorro.Sale.

Система Прозорро.Продажі забезпечує антикорупційні платформи, які є вигідними також і для економіки держави, і для громадян. Ця процедура з відкритими торгами майна дозволяє реалізовувати будь-які комунальні та державні об’єкти за короткий час,зручно та за вигідної ціною. Найголовніше те, що дана система дійсно відкрита та прозора для громадськості. З тих пір, як почала функціонувати дана система, було знайдено безліч власників рухомого і нерухомого майна, що не використовувалося роками. Тож якщо у вас в планах покращення стану чи створення нового власного бізнесу, вам обов’язково стануть в нагоді аукціони на майданчиках Прозорро.Продажі. 

За детальною інформацією щодо аукціонів переходьте за посиланням:https://megasale.com.ua/prodazh-areshtovanogo-majna-bankiv-na-auktsionah-prozorro-sale/. Дана система наймає спеціалістів, які з радістю допоможуть вам розібратися з вибором лоту, побудовою стратегії виграшу в аукціоні. На продаж виставляється, насправді, велика кількість активів. Ви можете купити ділянки землі,  гаражі, недобудови, комерційну нерухомість і житлову, приміщення під виробництва, ще представляють автотранспорт, комп’ютери,  мобільні телефони, ноутбуки та запчастини до них,сільгосптехніку, меблі та різноманітні товари для дому. Одяг, взуття та аксесуари, не виключення, адже часто їх  купують публічному торзі. Кожен учасник, що бажає придбати лот, підвищує початкову ціну і в підсумку отримує актив запропонувавший найвищу ціну. 

Тобто весь процес купівлі-продажу відбувається в умовах чесної конкуренції.