Торгівля криптовалютою приваблює багатьох користувачів мережі. На даний момент можна стежити за черговим падінням біткоіну, так що вам варто запастися терпінням і придбати трохи криптовалюти. Після кризи крім біткоіна, в зріст активно підуть інші монети, кожна з яких може принести вам просто колосальний прибуток. До того ж, зараз є безліч інформаційних каналів і ресурсів новин, що допоможуть вам краще орієнтуватися в цьому відносно новому ринку. Торги криптовалютою зробили казково багатими вже не одну людину, тому вам точно слід використати свій шанс і стати частиною даної системи.

Що потрібно знати перед стартом

Цілком очевидно, що тут не все так просто. Висока прибутковість це завжди високий ризик, і починається він з вибору криптовалютної біржі. У мережі є багато сумнівних майданчиків, які ніким не регулюються. Раз у раз ви можете спостерігати новини про крах чергової крипто біржі, власники якої безвісти зникли з грошима своїх клієнтів. Тож ми рекомендуємо вам одразу подбати про вибір надійної біржі, де можна буде без ризику торгувати і не відволікатися на проблеми безпеки. Відмінним рішенням у цій ситуації буде надійна сучасна біржа https://www.bybit.com/kk-KZ/. На цьому майданчику ви можете розпочати свій власний шлях у світі торгівлі.

Як тільки ви вибрали надійний майданчик для трейдингу, можна поступово переходити до наступного кроку – формування свого капіталу. Бюджет для торгівлі має бути комфортним для вас. Потрібно розуміти, що одного разу, ви можете повністю залишитися без грошей на своєму торговому рахунку. Трейдинг сам собою ризикована затія, а якщо ми говоримо про криптовалюту, то тут ризики тільки збільшуються. Тож вам слід сформувати комфортний для себе бюджет для торгівлі та поповнити свій рахунок. Це допоможе вам стати частиною світу криптовалют та почати отримувати безцінний досвід.

Якщо ви вже все це зробили, то саме час розпочати освіту. Криптовалюти це відносно новий фінансовий інструмент, тому вам у будь-якому випадку варто спершу розібратися в принципах їхньої роботи, цінності для міжнародного співтовариства та інших нюансах. Тільки після цього можна буде розпочати безпосередньо самі торги. Пройти необхідне навчання ви можете на спеціалізованих ресурсах або ж почати збирати інформацію по крупинках. Ви вже можете знайти різні книги про криптовалюту, канали в телеграм, безліч відеоматеріалів на Ютуб і так далі.

Якщо ви пройшли навчання та зібралися з думками, то важливо не відкладати надовго свою першу угоду. Варто придбати криптовалюту, сформувати портфель для довгострокових інвестицій та виділити бюджет на трейдинг. Допоможе вам у цьому надійна криптовалютна біржа, така як ця https://www.bybit.com/uk-UA/, де ви можете вибрати та придбати монети. Вам також слід вивчити базові основи роботи з графіками, що дозволить аналізувати ринок.