Нафта не виходить з-під землі в тій же формі, де б вона не з’являлася. Він класифікується за в’язкістю (від легкої до важкої) і за ступенем домішок, таких як сірка (наприклад, від солодкого до кислого).

Широко поширена ціна на нафту пов’язана з легкою / малосірнистою нафтою. Цей тип масла користується великим попитом, тому що він містить менше домішок і вимагає менше часу для перетворення нафтопереробних заводів в бензин. У міру того, як масло стає густішим або «важче», воно містить більше домішок і вимагає додаткової обробки для перетворення в бензин. Між цінами на нафту і бензин існує позитивна кореляція. Здається логічним, що між сировиною буде позитивна кореляція, тим більше що бензин є продуктом очищеної сирої нафти.

Де купити нафту

Легкі / солодкі масла стають все важче і дефіцитніше. Коли пропозиція цього бажаного масла стає обмеженим, ціна збільшується. З іншого боку, важка / кисла сира нафта широко доступна у всьому світі. Для важкої / кислої нафти нижче, а іноді і значно нижче, ніж для легкої / солодкої нафти, щоб компенсувати більш високі витрати на переробку.

Щоб брати участь у торгівлі нафтою, вам необхідно зареєструватися на сайті Української енергетичної біржі. З його допомогою ви можете легко брати участь в аукціонах на Prozorro.Sales, створювати свої заявки і відстежувати діяльність конкурентів або партнерів, що особливо важливо при веденні бізнесу та підприємницької діяльності.

Ціни допомагають поширювати рідкісні товари. Це означає, що споживачі реагують на підвищення цін на будь-який товар, споживаючи його менше. У той час як попит на бензин в довгостроковому періоді еластичний, невеликі відмінності в попиті і пропозиції в обох напрямках не роблять істотного впливу на ціни в короткостроковій перспективі. Ця нееластичність попиту означає, що якщо ціни зростуть, попит впаде, але ненабагато.

Причина в тому, що люди замкнені в своєму житті на найближчий час. Хоча вони можуть змінити витрати палива, купуючи більш економічні автомобілі, наближаючись до роботи або використовуючи громадський транспорт, вони не можуть або не хочуть цього робити у відповідь на тимчасове підвищення цін.

Ціна врівноважить попит і пропозицію на бензин. Цей баланс забезпечує глобальний характер ринку бензину.

Українська енергетична біржа відкриває нові можливості. Метою нашої діяльності було і залишається створення вартості. Сьогодні біржа товарів заслуговує поваги і особливої уваги з боку активних користувачів. Професіонали своєї справи не допускають сильного і різкого подорожчання енергоресурсів. Ми гарантуємо, що завжди підтримується адекватна ринкова вартість.

Щоб завжди бути в курсі новин, необхідно підписатися на наш телеграм-канал. У нас є вся необхідна інформація. Ціна на різні природні ресурси, в тому числі на газ, на відкритому оптовому ринку формується виходячи з курсів обміну Української енергетичної біржі по відношенню до ресурсу на один місяць. У презентації можна уважно і детально розглянути перевірену інформацію: порядок визначення котируються цін та інші способи інформування про вартість якісного природного ресурсу.

Ви можете підписатися на канал Telegram прямо зараз, щоб не пропустити новини про природний газ. Цей ресурс завжди потрібно всьому населенню в достатньому обсязі. З цієї причини важливо, щоб ціна на нього завжди була адекватною і не завищувалася ні за яких обставин. Важливо завжди стежити за цим з особливою відповідальністю по відношенню до професіоналів.

Це залишає причинне існування інфляції та податків більше, ніж відносне підвищення цін на бензин. Ви можете розрахувати ціну на газ, перейшовши за посиланням www.ueex.com.ua/exchange-quotations/natural-gas/.