Одне з досить частих питань, які часто надходять від користувачів електронних майданчиків – це те, чим подібні ресурси можуть відрізнятися. Наразі відомо, що є близько 10-ти електронних сервісів, які мають акредитацію та дають можливість взяти участь в різних видах тендерів. Питання ж полягає в тому, чим такі ресурси можуть відрізнятися й на що звертати увагу новачкам, які ще не встигли визначитися з тим, який саме майданчик краще обрати.

На перший погляд, може здаватися, що ніякої різниці навіть і немає. Насправді ж, ситуація трішки інша і є досить багато моментів, які дійсно вагомі і їх потрібно брати до уваги. Головне – це підійти до цього питання об’єктивно й не поспішати з висновками.

Про які відмінності йде мова?!

Варто нагадати, що мова йде саме про акредитовані майданчикі, які присутні в системі ПроЗорро. Відповідно, обираючи будь-який з цих ресурсів, ви вже можете бути впевнені в тому, що не будете обмануті.

  • Якість консультацій – це не секрет, що технічна підтримка на різних сайтах може працювати не однаково. Тобто, на одному електронному майданчику ви можете швидко отримати якісну та точну консультацію, яка буде для вас корисною. В той же час, інший ресурс не може запропонувати навіть швидку реакцію на проблему, що є реальним недоліком таких майданчиків;
  • Репутація – далеко не всі акредитовані майданчики можуть похизуватися довгою та успішною історією роботи в цьому напрямку. Тому, варто з самого початку ознайомитися з відгуками та детальною інформацію про сам сервіс. Беручи це до уваги, ви не зробите помилок й зможете обрати дійсно гідний ресурс;
  • Інтерфейс – це досить логічно, що електронні майданчики можуть відрізнятися за своїм функціоналом та інтерфейсом в цілому. По можливості, потрібно обирати ті ресурси, що можуть запропонувати вам максимальну зручність й комфортне користування всіма можливостями і функціями ресурсу;
  • Законність – тут мова йде саме про акредитацію в системі ПроЗорро. Якщо ресурс пройшов цю процедуру та включений до переліку майданчиків-партнерів, то ви можете навіть не сумніватися в його якості та надійності.

Якщо ви бажаєте обрати надійний та перевірений ресурс, ви завжди можете розглянути варіант з сайтом tender.uub.com.ua, який на це доказує вже на досить довгому проміжку часу, тому в цьому не може бути навіть мінімальних сумнівів.