Формат реалізації арештованого майна на електронному аукціоні вже вважається досить простим та всім відомим явищем. Користувачі, які часто беруть участь в торгах встигли оцінити всі переваги такої форми продажу арештованого майна. Перш за все, лоти з арештованими активами мають попит через економічну складову.

Тобто, коли мова йде про придбання серйозних активів по типу транспортного засобу, нерухомості або інших об’єктів, то набагато дешевше це буде зробити саме в форматі аукціону. Як показує практика, конфісковане майно виставляється на торги за досить цікавими цінами, що дуже сильно привертає до себе увагу користувачів, які є максимально зацікавленими в економії своїх коштів.

Багато цікавої та актуальної інформації про це можна дізнатись тут https://megasale.com.ua/realizatsiya-areshtovanogo-majna-v-ukrayini-na-auktsionah-prozorro-sale. Якщо ця тема для вас справді важлива, то у вас є чудова можливість взяти для себе з цього щось корисне.

Причини зупинки проведення торгів з продажу арештованого майна

Одне з частих питань, яке виникає у деяких учасників – це підстави на те, щоб зупинити проведення торгів з реалізації арештованого майна. Таке іноді трапляється, але для цього повинні бути чіткі причини, до числа яких можна віднести:

  • Рішення суду, в якому йде мова про обов’язкову зупинку в реалізації якогось конкретного лоту;
  • Відкладання проведення виконавчої дії з реалізації арештованого майна до вияснення якихось додаткових моментів;
  • Зупинення дії з виконання процесу реалізації майна, якщо такі пункти передбачені в чинному законодавстві;
  • Наявні технічні підстави, які вказують на те, що електронний майданчик не може гарантувати проведення аукціону згідно зі всіма нормами. В такому випадку торги відкладаються до вирішення технічних проблем;
  • Зупинення виконання рішення через можливе подання апеляції, розгляд якої займе ще якийсь проміжок часу.

Загалом, це і є декілька основних підстав, які можуть призупинити продаж арештованого майна в форматі електронного аукціону.

Важливо зазначити, що для отримання своєчасного повідомлення про такі рішення, потрібно ще з самого початку обирати перевірений електронний майданчик з акредитацією в системі ПроЗорро. Продажі, що дозволить вам завжди бути в курсі подій.